جستجو در سایتطرح سبز


تقویم ایرانی

همراه با ندای آزادییکشنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۱


بی‌خبری مطلق از ساسان آقایی روزنامه‌نگار دربند


ندای آزادی : ساسان آقایی روزنامه نگار که در یورش ماموران امنیتی به دفتر روزنامه اعتماد در روز هشتم بهمن ماه امسال بازداشت شده بود بیش از یک هفته است که هیچ گونه تماسی با خانواده‌اش نداشته است.

به گزارش جرس، در مراجعه روز پنج‌شنبه بیستم بهمن ماه خانواده وی برای ملاقات، به آنها اعلام شد که آقایی ممنوع الملاقات است.

آخرين تماس ساسان آقايي با خانواده‌اش مربوط به دوشنبه هفته گذشته است و از آن زمان تاكنون خانواده وی در بی خبری كامل نسبت به وضعيت وی به سر می برند اين امر موجب تشدید نگرانی خانواده او شده است.

ريحانه طباطبايی،‌ علی دهقان، فاطمه ساغرچی،‌ سليمان محمدی،‌ ميلاد فدايی اصل، جواد دليری ،نسرين تخيری،‌ ساسان آقايی،‌ پژمان موسوی، اميلی امرايی، پوريا عالمی، نرگس جودکی، اکبر منتجبی، صبا آذرپيک،‌ کيوان مهرگان، حسين ياغچی و مطهره شفيعی روزنامه‌نگارانی هستند که توسط ماموران وزارت اطلاعات بازداشت شدند.

مرخصی چهار روزه بهمن صادقی نور از زندان اوین

بهمن صادقی نور زندانی سیاسی محبوس در بند ۳۵۰ زندان اوین به مرخصی آمد.

به گزارش کلمه، بهمن صادقی نور فعال فرهنگی شب گذشته برای چهار روز یعنی تا ۲۵ بهمن به مرخصی آمد.

این زندانی سیاسی پس از سرکوب های گسترده انتخابات ۱۳۸۸ در بهمن همان سال به همراه همسر و چند تن از خانواده و دوستانش بازداشت و به اوین منتقل شدند.

بهمن (محسن) صادقی نور محکوم به تحمل ۴ سال حبس است که تا کنون حدود ۳ سال آن را گذرانده و برابر آیین نامه سازمان زندان ها در مورد اعزام به مرخصی، جز زندانیان واجد حق اعزام به مرخصی است.
 

نظر شما دربارهء این خبر


* قابل توجه خوانندگان گرامی : سایت ندای آزادی از انتشار نظراتی که رعایت عفت کلام را ننموده و یا نوشته هایی که مروج نفاق قومی و مذهبی باشند خودداری خواهد کرد. بخاطر داشته باشیم، یکی از شروط آزادی و دموکراسی، احساس مسئولیت است.

نظرات بیان شده دربارهء این خبر